TEKLİF AL

Talebiniz alınmıştır. Müşteri temsilciniz en kısa sürede sizinle iritbata geçecektir.
Sağlıklı Günler Dileriz.

Sigorta Güvencenizdir
  • 0 (312) 911 30 52
  • bilgi@sigortasi.org

Liv Hastanesi Ulus Limitsiz Doğum Sigortası

Liv Hastanesi Ulus Limitsiz Doğum Sigortası

Liv Hastanesi Ulus Limitsiz Doğum Sigortası

 

LIV HOSPITAL ULUS DOĞUM KLOZU

Bu ek sağlık paketi kapsamında 18 yaşından büyük ve 46 yaşından küçük sigortalı bayanların Doğum eylemine ilişkin tedavi giderleri, bekleme süresi uygulanmadan poliçede belirtilen anlaşmalı kurumda ve poliçede belirtilen teminat, limit, özel ve genel şartlar doğrultusunda %100'lü olarak karşılanır.

 

DOĞUM TEMİNATI

Bu teminat sadece normal veya sezeryan doğum eylemini kapsamaktadır. (Doğum takibi ve sonrasında yapılan tetkikler vb. dahil değildir.) Doğum eylem paketi yatış günü maksimum 2 gündür.

Ameliyathane, anestezi doktor ücreti, anestezi ilaçları, ameliyat ve servis sarfları, servis ilaçları, gerekli pre-op tetkikler, post-op tetkikler, oda ve refakat ücretleri, hemşirelik hizmetleri teminata dahildir.

Sigorta Sözleşmesi' nin iptali veya sigortalı'nın sigorta sözleşmesinden çıkartılması halinde iptal, çıkartılma veya plan değişikliği tarihinden sonraki hastane tedavi masrafları karşılanmaz.

Acil olsun, olmasın gebeliğe bağlı oluşabilecek komplikasyonların tedavi masrafları kapsam dışıdır.

Doğum teminatında bekleme süresi uygulanmamakta olup, sigorta dönemi içinde tek bir doğum eylemi kapsamdadır.

Doğum Teminatı, sigorta ettiren/sigortalının poliçe yapılırken tercih ettiği ve poliçede belirtilen Anlaşmalı Kurumda geçerli olup anlaşmasız kurumlarda yapılmış giderler ödenmez.

Doğum sigorta primlerinizi Peşin, veyda vade farksız 9 taksit  olarak ödeyebilirsiniz.

Doğum Sigortası İçeriğinde Neler Var?

Gebelik süresince yapılacak olan kontrol (muayene ücretleri) ve tahliller (kan sayımı, açlık kan şekeri, kan grubu, indirekt coombs testi, hepatit B taşıyıcılık testi, mikrobik testler, idrar tahlili, tarama testleri ,ense kalınlığı ölçümü ve birinci trimestr tarama ve üçlü tarama testi , şeker yükleme testi, ultrasonografi ve NST)

 

Normal Doğum:1 günlük standart oda ücreti ve refakatçı ücreti

Sezaryen Doğum: 2 günlük standart oda ücreti ve refakatçı ücreti

 

Neden Doğum Sigortası Yaptırmalısınız?

Gebelik süresince yapılacak olan kontrol ve tahliller için ücret ödememek,

Özel hastane konforunda doktor muayene ücretlerini düşünmeden Prof Dr. ve Doc Dr. ayrımı olmadan istediğiniz doktoru seçebilmek,

Ve en önemlisi Doğumda ve doğum sonrasında konforlu bir hastane süreci yaşamak ve hastane masraflarını düşünmemek için hamileliğin istediğiniz haftasında doğum sigortası yaptırabilirsiniz.

Doğum sigorta primlerini geniş ödeme seçeneği ile ödeyebilir ve devletin sağlamış olduğu vergi avantajından yararlanarak ödemiş olduğunuz primin en az %15’inden başlayan bölümünü Devletten geri alabilirsiniz(6327sayılı kanunun 5. Maddesi ve gelir vergisi kanunu 63. Maddesine itafen)                

 

Doğum sigortanız için günün her saati 0312 911 30 52 numaradan Polar Uzman Sigorta ya ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Ayrıca doktor ve hastaneye karar verdiğinizde hastanenin yetkililerinden, doğum paketi hakkında bilgi alabilir Polar Uzman Sigortadan doğum paketi yaptırmak istediğinizi paylaşarak şirketimizden aldığınız bilgileri hastane ve doktorlardan teyit edebilirsiniz.


Paylaş:


BİLGİ ALIN

Sigorta konusunda her türlü bilgiyi alabilmeniz için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli.