TEKLİF AL

Talebiniz alınmıştır. Müşteri temsilciniz en kısa sürede sizinle iritbata geçecektir.
Sağlıklı Günler Dileriz.

Sigorta Güvencenizdir
  • 0 (312) 911 30 52
  • bilgi@sigortasi.org

Medicana Hastanesi Limitsiz Doğum Sigortası

Medicana Hastanesi Limitsiz Doğum Sigortası

Medicana Hastanesi Limitsiz Doğum Sigortası

Medicana Ankara Hastanesinde doğum ve tahlilerinizi karşılayan doğum sigortasını bekleme süresi olmadan hamileyken yaptırabilirsiniz.

Doğum sigortası Hamilelik süresi boyunca tahlileriniz ve doğum eyleminizi karşılarken muayene ücretlerinde de Halk sigortalılara  özel  indirim sağlanmaktadır


Doğum paketinizin  içerisinde yer alan Acil Vakalar teminatı ile; sağlık sigortanızın süresi içinde başınıza beklenmeyen bir durumun gelmesi halinde 1.000TL'ye kadar ki harcamalarınız yine sigortanızın tarafından karşılanır.


Ayrıca sigorta primlerini 9 taksit ile ödeyebilir ve devletin sağlamış olduğu vergi avantajından yararlanarak ödemiş olduğunuz primin %15’inden başlayan kısımını devletten geri alabilirsiniz.

Bebeğiniz doğduktan sonra ise her ay düzenli olarak gidilecek doktor kontrolleri, yapılacak tahlil ve testler için bebeğinize yıllık 548 TL den başlayan rakamlarla bebek sigortası (tamamlayıcı sağlık sigortası )yaptırabilirsiniz.

 

Medicana Ankara Hastanesi Kadın Hastalıkları Ve Doğum Doktorlar

 

Yusuf Üstün Profesör Doktor

Türkan Örnek Gülpınar Doçent Doktor

Korhan Kahraman Doçent Doktor

Osman Denizhan Özgün Operatör Doktor

Seda Tamsoy Atlıman Operatör Doktor

 Detaylı bilgilendirme için müşteri hizmetleri yetkililerimize telefonla ulaşabilir, yada size en kısa sürede dönüş yapabilmemiz için iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

 


Paylaş:


BİLGİ ALIN

Sigorta konusunda her türlü bilgiyi alabilmeniz için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli.