TEKLİF AL

Talebiniz alınmıştır. Müşteri temsilciniz en kısa sürede sizinle iritbata geçecektir.
Sağlıklı Günler Dileriz.

Sigorta Güvencenizdir
  • 0 (312) 911 30 52
  • bilgi@sigortasi.org

Eryaman Hastanesi Limitsiz Doğum Paketi

Eryaman Hastanesi Limitsiz Doğum Paketi

Eryaman Hastanesi Limitsiz Doğum Paketi

Eryaman Hastanesi Limitsiz Doğum Paketi 4100 TL

Sigorta şirketleri, yapılan poliçeler kapsamında doğum masraflarının karşılanabilmesi için 1 ay ile bir yıl arasında bekleme süreleri uygulamaktadır.Devam eden veya bekleme süresi tamamlanmış herhangi bir özel sağlık sigortası olmayan ve hamile olduğunu öğrenen anne adayları, bekleme süresiz olarak  Eryaman hastanesi limitsiz doğum Paketi ile  Halk Sigortadan doğum teminatı yaptırabilirler. Eryaman Hastanesi' nde geçerli doğum sigortası ile; tahliller, muayeneler ve doğum  eyleminde fark ücreti ödemeden yararlanabilirler. Ayrıca sigorta primlerini 9 taksit ile ödeyebilir ve devletin sağlamış olduğu vergi avantajından yararlanarak ödemiş oldukları primin %15’inden başlayan kısımını Devletten geri alabilirler.

Doğum Paketi İle;

Hamile süreciniz başladığında ve devam ederken yaptırabilirsiniz.

Eryaman hastanesinde istediğiniz doktoru tercih edebilirsiniz.

Hamilelik süresi boyunda 8 muayene hakkı ile muayene ücretlerine fark ödemezsiniz.

Hamilelik boyunca Sgk. kapsamında yapılan tüm test ve tahlilerinize fark ücreti  ödemezsiniz.

Doğum zamanınız yaklaştığınızda normal doğum veya sezaryan doğum tercihinize siz karar verir, kendi doktorunuz ile doğumunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Hamilelik süresinin son dönemine gelmiş anne adayları sadece doğum eklemini karşılayan paketleride tercih edebilirler. Sadece doğum eylemini karşılayan paketler;  Normal doğum, sezaryen doğum ayrımı yapmaksızın epidural anestezi, refakatçi, Doktor ücretinizi, doğum eyleminizi ve iki geceye kadar yatış giderlerinizi karşılamaktadır.

Bebeğiniz doğduktan sonra ise her ay düzenli olarak gidilecek doktor kontrolleri, yapılacak tahlil ve testler için bebeğinize yıllık 548 TL den başlayan rakamlarla tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırabilirsiniz.


Detaylı bilgilendirme için müşteri hizmetleri yetkililerimize telefonla ulaşabilir, yada size en kısa sürede dönüş yapabilmemiz için iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Eryaman hastanesi limitsiz doğum paketi

eryaman hastanesi limitsiz doğum paketieryaman hastanesi  limitsiz doğum paketi

eryaman hastanesi limitsiz doğum paketi


Paylaş:


BİLGİ ALIN

Sigorta konusunda her türlü bilgiyi alabilmeniz için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli.