TEKLİF AL

Talebiniz alınmıştır. Müşteri temsilciniz en kısa sürede sizinle iritbata geçecektir.
Sağlıklı Günler Dileriz.

Sigorta Güvencenizdir
  • 0 (312) 911 30 52
  • bilgi@sigortasi.org

Medicana Ankara Doğum Paketi

Medicana Ankara Doğum Paketi

Medicana Ankara Doğum Paketi

Medicana Ankara Doğum Paketi;

Hamile olduğunu öğrenen anne adayları, bekleme süresiz olmadan Medicana Ankara hastanesi için  doğum sigortası yaptırabilirler.

Medicana Ankara Hastanesi' nde geçerli doğum sigortası ile; tahliller ve doğum  eyleminde fark ücreti ödemeden yararlanabilirler.

Ayrıca sigorta primlerini 9 taksit ile ödeyebilir ve devletin sağlamış olduğu vergi avantajından yararlanarak ödemiş oldukları primin %15’inden başlayan kısımını Devletten geri alabilirler. 

Limitsiz Doğum Paketiniz kapsamı;

Doğum Paketi: Normal, Sezeryan Doğum Eylemini Kapsamaktadır

Sigortalılar Limitsiz doğum paketi ile hamilelik boyunca yapılacak rutin tahliller ve muayenelere fark ücreti ödemeden yararlanabilirler.

Doğum zamanınız yaklaştığınızda normal doğum veya sezaryan doğum tercihinize siz karar verir, kendi doktorunuz ile doğumunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 

 

Doğum Paketi Neleri Kapsamaz?

*Hamileliğinizin doktorunuz Detaylı Ultrason önerir ise; sağlık sigortanız SGK kapsamında olmadığı için karşılamayacaktır. 

Doğum sigorta primlerini 9 taksit ile ödeyebilir ve devletin sağlamış olduğu vergi avantajından yararlanarak ödemiş olduğunuz primin en az %15’inden başlayan bölümünü Devletten geri alabilirsiniz. (6327 sayılı kanunun 5. Maddesi ve gelir vergisi kanunu 63. Maddesine itafen)


Detaylı bilgilendirme için müşteri hizmetleri yetkililerimize telefonla ulaşabilir, yada size en kısa sürede dönüş yapabilmemiz için iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.


Medicana Ankara Hastanesi Kadın Hastalıkları Ve Doğum Doktorları

Yusuf Üstün Profesör Doktor

Türkan Örnek Gülpınar Doçent Doktor

Korhan Kahraman Doçent Doktor

Osman Denizhan Özgün Operatör Doktor

Seda Tamsoy Atlıman Operatör DoktorBebeğiniz doğduktan sonra ise her ay düzenli olarak gidilecek doktor kontrolleri, yapılacak tahlil ve testler için bebeğinize yıllık 724TL den başlayan rakamlarla tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırabilirsiniz.

Detaylı bilgilendirme için müşteri hizmetleri yetkililerimize telefonla ulaşabilir, yada size en kısa sürede dönüş yapabilmemiz için iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.medicana ankara doğum paketi
Paylaş:


BİLGİ ALIN

Sigorta konusunda her türlü bilgiyi alabilmeniz için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli.