TEKLİF AL

Talebiniz alınmıştır. Müşteri temsilciniz en kısa sürede sizinle iritbata geçecektir.
Sağlıklı Günler Dileriz.

Sigorta Güvencenizdir
  • 0 (312) 911 30 52
  • bilgi@sigortasi.org

Hamilelik Planlıyorum (1 Ay Sonra)

Hamilelik Planlıyorum (1 Ay Sonra)

Hamilelik Planlıyorum (1 Ay Sonra)

Hayat, yaşadığımız süre boyunca planladığımız ve planlayamadığımız gelişmeler ile akar ve ilerler..

Doğum ise bu planlar arasında kadınların sahip olduğu en büyük mutluluklar arasında yer alır. Hamilelik daha önce kaç kez yaşanmış olursa olsun, her zaman ilk seferki gibi hissedebileceğiniz özel bir dönemdir. Hamile olduğunuzu öğrendiğiniz andan, doğuma kadar olan süreç içinde bütün hayatınız baştan aşağıya değişecektir. Bu değişiklerden olumsuz etkilenmemek için hamilelik öncesi planlama yaparak, maddi sıkıntılar yaşamadan anlaşmalı özel hastanelerde muayene ve doğum operasyonuzuzu Ray sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası ile gerçekleştirebilirsiniz.
Demir Hayat doğum teminatlı Sağlık sigortası yaptırarak, 2 aylık bekleme süresinden hemen sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca; Sağlık sigortanızı doğum dışındaki diğer sağlık ihtiyaçlarınızda da kullanabilirsiniz.

Demir Hayat Sigorta Doğum Sigortası; yatarak tedavi teminatı kapsamında doğum operasyonunu (normal veya sezeryan), ayakta tedavi teminatı kapsamında ise rutin muayene ve tahlilleri yıllık 8 kullanım limit ile karşılamaktadır. Gebelik süresince yapılacak rutin kontrollerde her bir muayene ve sonrasında yapılacak tetkikler 1 kullanım olarak değerlendirilecektir.

Anlaşmalı Hastaneler

Koru Hastanesi
Medicana Hastamesi
Medical Park Hastanesi
Liv Hospital Hastanesi

Detaylı bilgilendirme için müşteri hizmetleri yetkililerimize telefonla ulaşabilir, yada size en kısa sürede dönüş yapabilmemiz için iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Paylaş:


BİLGİ ALIN

Sigorta konusunda her türlü bilgiyi alabilmeniz için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli.