TEKLİF AL

Talebiniz alınmıştır. Müşteri temsilciniz en kısa sürede sizinle iritbata geçecektir.
Sağlıklı Günler Dileriz.

Sigorta Güvencenizdir
  • 0 (312) 911 30 52
  • bilgi@sigortasi.org

Medical Park Keçiören Hastanesi Doğum Sigortası

Medical Park Keçiören Hastanesi Doğum Sigortası

Medical Park Keçiören Hastanesi Doğum Sigortası

Medical Park Keçiören Hastanesi (Medisis Hastanesi) Doğum paketi 18 yaşından büyük ve  46 yaşından  küçük  sigortalı bayanların  Doğum  Paket teminatlarına (Doğum Eylemi ve hamilelik takibi) ilişkin  tedavi  giderleri,  bekleme  süresi  uygulanmadan poliçede belirtilen anlaşmalı kurumda ve poliçede belirtilen teminat,  limit,  özel  ve  genel şartlar doğrultusunda %100'lü olarak karşılanır.

Medical Park Keçiören hastanesinde  yapılacak işlemler için geçerli olup,  normal  veya  sezeryan  doğum  eylemini  (epidural, spidural anestezi  hariç ),  bebek  paketi  (bebek  için  yapılacak  ilk  tetkikler  dahil)  ve  doğum  takibi ve sonrasında yapılan tetkikleri kapsar. Doğum eylem paketi yatış günü maksimum 1 gündür.

Ameliyathane, anestezi doktor ücreti, anestezi ilaçları, ameliyat ve servis sarfları,  servis  ilaçları,  gerekli pre-op tetkikler, post-op tetkikler, oda ve refakat ücretleri, hemşirelik hizmetleri teminata dahildir.

Doğum teminatında  bekleme  süresi  uygulanmamakta  olup,  sigorta  dönemi  içinde  tek   bir   doğum   eylemi kapsamdadır.

Doğum sigorta primlerini 9 taksit ile ödeyebilir ve devletin sağlamış olduğu vergi avantajından yararlanarak ödemiş olduğunuz primin en az %15’inden başlayan bölümünü Devletten geri alabilirsiniz. (6327 sayılı kanunun 5. Maddesi ve gelir vergisi kanunu 63. Maddesine itafen)


Detaylı bilgilendirme için müşteri hizmetleri yetkililerimize telefonla (0312 911 30 52 ) ulaşabilir, yada size en kısa sürede dönüş yapabilmemiz için iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.
Paylaş:


BİLGİ ALIN

Sigorta konusunda her türlü bilgiyi alabilmeniz için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli.