TEKLİF AL

Talebiniz alınmıştır. Müşteri temsilciniz en kısa sürede sizinle iritbata geçecektir.
Sağlıklı Günler Dileriz.

Sigorta Güvencenizdir
  • 0 (312) 911 30 52
  • bilgi@sigortasi.org

Hamilelik Planlıyorum (1 Yıl Sonra)

Hamilelik Planlıyorum (1 Yıl Sonra)

Hamilelik Planlıyorum (1 Yıl Sonra)

Anne adayları için hazırlıklı olmak oldukça önemlidir. Hamileliğin planlı olması, annenin daha bilinçli olmasını sağlamakta ve hem manevi hem maddi yükleri azaltmakdır.

Hamileliğe Hazırlık Nasıl Olmalı?

Bir bebek sahibi olmaya karar verildiğinde hamilelik öncesi doktor kontrolünde olunması tavsiye edilmektedir. Ülkemizde genellikle hamilelik haberinden sonra doktora gidilmekte ancak sağlıklı bir gebelik için hamilelik öncesi doktora gidilmesi faydalıdır. Unutulmamalı ki Planlı bir hamilelik her zaman daha rahat geçecektir.

Hamilelik öncesi doktor kontrolerinizi ve hamile kaldıktan sonra doğum giderlerinizi teminat altına almak istiyorsanız, doğum teminatlı sağlık sigortanızı hamilelik başlangıcından 1 yıl öncesinden yaptırmalısınız.

Doğum teminatlı özel sağlık sigortası ile hem sağlık masraflarınızı hemde hamilelik süresince yapılan rutin kontrolleri ve doğum masraflarını güvence altına almış olursunuz. Doğum teminatlı Özel sağlık sigortası yaptırıldığında, bu teminatdan faydalanabilmek için sigorta şirketinin bekleme süresi olan 1 yılın sonunda hamilelik planlanması gerektiği dikkate alınmalıdır.

Bekleme süresini dolduramayanlar için doğum giderleri teminat kapsamı dışında kalacaktır.


hamilelik sigortası

Detaylı bilgilendirme için müşteri hizmetleri yetkililerimize telefonla ulaşabilir, yada size en kısa sürede dönüş yapabilmemiz için iletişim bilgilerinizi bizle paylaşabilirsiniz.


Paylaş:


BİLGİ ALIN

Sigorta konusunda her türlü bilgiyi alabilmeniz için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli.