TEKLİF AL

Talebiniz alınmıştır. Müşteri temsilciniz en kısa sürede sizinle iritbata geçecektir.
Sağlıklı Günler Dileriz.

Sigorta Güvencenizdir
  • 0 (312) 911 30 52
  • bilgi@sigortasi.org

GÜVEN HASTANESİ DOĞUM SİGORTASI

GÜVEN HASTANESİ DOĞUM SİGORTASI

GÜVEN HASTANESİ DOĞUM SİGORTASI

Güven hastanesi doğum sigortası 18 yaşından büyük ve 46 yaşından küçük sigortalı bayanların Doğum Paket teminatlarına (Doğum Eylemi ve hamilelik takibi) ilişkin tedavi giderleri, bekleme süresi uygulanmadan poliçede belirtilen anlaşmalı kurumda ve poliçede belirtilen teminat, limit, özel ve genel şartlar doğrultusunda %100'lü olarak karşılanır.

Hamilelik süreci başlamış Anne Adaylarına Müjde!!! Güven Hastanesi  limitsiz doğum paketini hamilelik sürecinizin başladığında veya hamileliğinizin istediğiniz haftasında yaptırabilirsiniz.  

GÜVEN HASTANESİ DOĞUM + TETKİK PANEL +BEBEK PAKETİ İÇERİĞİ

DOĞUM
Doğum eylem paketi yatış günü normal doğumda 1 gün, sezeryan doğumda maksimum 2 gündür. Ameliyathane, anestezi doktor ücreti, anestezi ilaçları, ameliyat ve servis sarfları, servis ilaçları, gerekli pre-op tetkikler, epidural, spidural anestezi dahil, post-op tetkikler, oda ve refakat ücretleri, hemşirelik hizmetleri teminata dahildir.

TETKİK PANEL
Kadın Doğum Muayenesi 10 adet

Detaylı Usg (2 BOYUTLU)

Ogtt (GEBE) İkili tarama

 Üçlü Tarama

Tolfsoplazma Igg

 TOKSOPLAZMA Igm

Rubella IGG

 Rubella IGM

TSH Serbest

 T3 Serbest

T4 Ptz Aptt  

Kan Sayımı

NST 4 Adet

Diyetisyen Muayenesi 1 adet

Psikolojik Danışmanlık 2 adet

Doğum Koçu Tanışma Hamile Eğitim seminerleri

BEBEK PAKETİ

Bebek için yapılacak ilk tetkikler dahil  kapsamaktadır. (Doğum takibi ve sonrasında yapılan tetkikler vb. dahil değildir.)

Bebeğin ilk muayenesi

Mumayenesi Sarılık Aşısının ilk dozu

Topuk Kanı
Kan Grubu TSH Fenilketünüri K vitamin

İşitme testi

Güven Hastanesinde geçerli olan Dr.

Dr. Ali Gemici, Dr. Sibel Sarıkaya tarafından Güven Hastanesi?nde yapılacak işlemler için geçerli olup, normal veya sezeryan doğum eylemini (epidural, spidural anestezi dahil) karşılamaktadır.

Sigorta Sözleşmesi' nin iptali veya sigortalı'nın sigorta sözleşmesinden çıkartılması halinde iptal, çıkartılma veya plan değişikliği tarihinden sonraki hastane tedavi masrafları karşılanmaz.

Doğum sigorta primlerini 9 taksit ile ödeyebilir ve devletin sağlamış olduğu vergi avantajından yararlanarak ödemiş olduğunuz primin en az %15’inden başlayan bölümünü Devletten geri alabilirsiniz. (6327 sayılı kanunun 5. Maddesi ve gelir vergisi kanunu 63. Maddesine itafen)

Detaylı bilgilendirme için müşteri hizmetleri yetkililerimize telefonla ulaşabilir, yada size en kısa sürede dönüş yapabilmemiz için iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.Paylaş:


BİLGİ ALIN

Sigorta konusunda her türlü bilgiyi alabilmeniz için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli.