TEKLİF AL

Talebiniz alınmıştır. Müşteri temsilciniz en kısa sürede sizinle iritbata geçecektir.
Sağlıklı Günler Dileriz.

Sigorta Güvencenizdir
  • 0 (312) 911 30 52
  • bilgi@sigortasi.org

Koru Hastanesi Doğum Sigortası (Bekleme Süresi 2 Ay)

Koru Hastanesi Doğum Sigortası (Bekleme Süresi 2 Ay)

Koru Hastanesi Doğum Sigortası (Bekleme Süresi 2 Ay)

Demir Hayat Farkı Bizden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile anlaşmalı hastanelerde Doğum masraflarınız güvence altında!

Demir hayat Farkı Bizden tamamlayıcı sağlık sigortasının ayakta tedavi teminatı 8 muayene ile sınırlı yatarak tedavi teminatı limitsiz %100 Demir Hayat sigorta güvencesindedir.Hamilelik planlayan ve bekleme süresi olmayan bayanlar tamamlayıcı sağlık sigortasının içerisine doğum teminatı ekleyerek sigortalanabilirler.

Doğum teminatı isteğe bağlı olarak 18-48 yaş arası bayanların tercih edebileceği anlaşmalı kurumlarda geçerli limitsiz bir plandır.

Doğum ek teminatı için 2 ay bekleme süresi uygulanmaktadır.Hamile kalmadan 2 ay öncesinde doğum sigortanızı yaptırabilirsiniz.

Söz konusu doğum teminatı yatarak + ayakta tedavi teminatı mevcut olan sigortalılar için ilave edilebilecektir.

Doğum teminatı kapsamındaki doğum eylemi dışındaki rutin kontrol ve incelemeler ayakta tedavi teminat kapsamı olan yıllık 8 kez kullanım limitinden düşecektir. Gebelik süresince yapılacak rutin kontrollerde her bir muayene ve ilişkili yapılacak tetkikler 1 kez olarak değerlendirilecektir.

Doğum sigortası ; gebelik süresince yapılacak  rutin incelemeleri kan sayımı,  açlık kan şekeri, kan grubu, indirekt coombs testi, hepatit B, taşıyıcılık testi, mikrobik testler, idrar tahlili, tarama testleri ,ense kalınlığı ölçümü ve birinci trimestr tarama ve üçlü tarama testi , şeker yükleme testi, ultrasonografi ve NST)  ve  doğum eylemini ( normal veya sezeryan ) kapsamaktadır.

Koru Hastanesi Sağlık sigortası + Doğum Paketi : Muayene-Tahlil- Doğum Fiyatınız 2.650 TL dir

Doğum Anlaşmalı hastaneler için müşteri hizmetleri yetkililerimize telefonla ulaşabilir, yada size en kısa sürede dönüş yapabilmemiz için iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. 
Paylaş:


BİLGİ ALIN

Sigorta konusunda her türlü bilgiyi alabilmeniz için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli.